Джей Ло та Бен Аффлек розлучилися кілька місяців тому — інсайдер

Фото: instagram.com/benniferforever_ Дженніфер Лопес і Бен Аффлек розійшлися

Вперше вони почали зустрічатися 2004-го, але спільне життя не склалося. У квітні 2021 року Лопес і Аффлек відновили стосунки. Вони одружилися в Лас-Вегасі 16 липня 2022 року.

Шлюб Бена Аффлека та Дженніфер Лопес розпався кілька місяців тому. За словами інсайдера, вони розлучилися ще в березні. Про це повідомляє Page Six.

Вперше плітки про їх розставання з’явилися в травні, після того, як Джей Ло відвідала важливі заходи без чоловіка. Особливо на Met Gala, співголовою якого вона була цього року. Також Бен не супроводжував її на прем’єрі нового проекту Netflix Атлас.

Лопес, у свою чергу, підлила масла у вогонь чуток, коли поставила лайк під постом в Instagram про нездорові стосунки.

Пізніше співачка скасувала свій тур This Is Me…Live. Вона пояснила, що хотіла взяти відпустку, щоб «побути з дітьми, сім’єю і близькими друзями».

«Я дуже засмучена тим, що підвела вас. Будь ласка, знайте, що я б не робила цього, якби не відчувала, що це абсолютно необхідно», — сказала вона шанувальникам.

Цікаво, що пара досі офіційно не зробила жодної заяви про свої стосунки. За словами їхнього оточення, пара продовжує жити окремим життям. Але вони не поспішають розставляти всі крапки над «і» в публічному просторі.

Раніше повідомлялося, що акторка Ганна Сагайдачна розлучилася з чоловіком, кінопродюсером Євгеном Третяком, після п’яти років шлюбу.

Стало відомо, хто став ініціатором розлучення Лопес і Аффлека

Джерело