Джамала вперше прокоментувала конфіскацію майна в Криму

Фото: instagram.com/jamalajaaa Російські окупанти вкрали в Джамали все майно в окупованому Криму

Співачка зазначила, що не збирається мовчати про беззаконня, оскільки це призведе до багатьох неприємних наслідків.

Українська співачка Джамала вперше прокоментувала незаконне привласнення будинку її батьків у Криму. Про це вона розповіла в інтерв’ю виданню Insider.

Зокрема, на початку червня голова окупаційного парламенту Криму Володимир Константинов оголосив про так звану «націоналізацію» майна багатьох українців на півострові, які засуджують криваву політику Кремля. Серед них опинилася і артистка.

«Нещодавно зʼявилася новина про те, що батьківський дім у Криму безпідставно забирає тамтешня влада. Це жахлива та болісна новина для всієї нашої родини. От як це усвідомити, що у цивілізованому світі відбувається таке свавілля: спершу окуповують територію, а потім забирають там усе?! Це — репресії, це — депортація у сучасності! Це ще раз демонструє самочинство, яке коїть російська влада», — сказала вона.

Джмала також зазначила, що не має жодного юридичного зв’язку з цим будинком, додавши, що він був побудований важкою працею.

«Це власність моїх батьків, вони будувалися понад двадцять років. Кожну цеглину здобували заробленими кров’ю та потом грішми. І до чого тут батьки, у міжнародний розшук оголосили мене. Я не мовчатиму, це точно. Якщо змовчу, росіяни прийдуть до інших кримських татар, до всіх українців на окупованих територіях, щоб і далі чинити свавілля», — підсумувала артистка.

Раніше повідомлялося, що українська співачка Джамала втретє стала мамою.

У США вийшла документалка про Джамалу та війну в Україні

Джерело