Джамала оголошуватиме бали від України учасникам Євробачення-2024

Фото: instagram.com/jamalajaaa Джамала буде речницею від України на Євробаченні-2024

Пісенний конкурс Євробачення, в якому візьмуть участь представники 37 країн, відбудеться у травні в шведському місті Мальме.

Співачка Джамала стане спікером від України на пісенному конкурсі Євробачення-2024 у шведському Мальме. Про це повідомляє Суспільне.

Артистка оголосить бали учасникам пісенного конкурсу від Національного журі України в прямому ефірі гранд-фіналу конкурсу, який відбудеться 11 травня.

Зазначається, що зірка виступить у цій ролі вперше після перемоги на конкурсі у 2016 році. Тоді Джамала перемогла на Євробаченні з піснею 1944 у Стокгольмі.

«Євробачення — це дивовижна річ. Це навіть більше, ніж інститут, консерваторія, школа з учнями, з якими ти зустрічаєшся при нагоді. Тут така історія, в яку ти, якщо вже раз потрапив — стаєш його частиною. Тому бути спікером цього року — це також для мене особливо. Хоча в багатьох ролях доводилося побувати за ці сім років, але оголошувати оцінки від власної країни — це буде мій перший такий досвід. Насправді, це дуже велика відповідальність, мені здається. Тим більше, що Швеція для мене дещо близька країна, яка займає особливу частинку мого серця з 2016 року. Саме в Мальмі я не була, але сподіваюся, що відчую через прямий ефір цю неймовірну атмосферу конкурсу і саме місто», — прокоментувала новину співачка.

Раніше повідомлялося, що у США вийшов документальний фільм про Джамалу та війну в Україні. 

Євробачення-2024. Повітряний простір у Мальме буде закрито

Джерело