Джамала оцінила шанси alyona alyona і Jerry Heil перемогти на Євробаченні

Фото: instagram.com/jamalajaaa Джамала розповіла, як оцінює шанси Alyona Alyona та Jerry Heil у фіналі Євробачення 2024

Виконавиця зазначила, що під час виступу співачок у півфіналі 7 травня були певні деталі, які вона б змінила та покращила.

Українська співачка Джамала припустила, чи зможуть цьогорічні представники нашої країни аlyona аlyona та Jerry Heil перемогти на пісенному конкурсі Євробачення-2024.

За словами співачки, яка перемогла на конкурсі у 2016 році, вона  постійно перебуває на зв’язку зі співачками. Вона дає їм поради і знає, як зробити їхній виступ ще кращим.

«Я дуже пишаюся дівчатами, як і вся країна, я вболівала. Це завжди хвилює. Після кожної репетиції я їм все коментую. Вони на зв’язку зі мною. Я знаю, що ще можна додати технічно, щоб нам не бути нижчими другого місця, але це супер секрет, який я буду казати їм тільки особисто. Пісня змістовна, номер потужний і все це разом гармонійно дуже», — розповіла артистка в телемарафоні Єдині новини.

Артистка також зазначила, що у співачок є конкуренти. Однак український дует може перемогти. Для цього їм потрібно впевнено триматися на сцені, продемонструвати сильні вокальні дані та вдосконалити свій виступ технічно.

«Конкуренти є. Але виконавець має виходити на сцену сповненим перемоги, жоден букмекер не знає на 100%. Все залежить від дівчат, як вони зберуться, як вони зроблять технічно пісню досконалою, як вони доведуть на 100% весь номер, бо мені здається, що там були якісь операторські погрішності, якісь нюанси. Вони мені були помітні, а комусь, може, ні. Мені хочеться, щоб вони удосконалили свій номер у грандфіналі і було все просто вау», — зазначила артистка.

Крім того, Джамала підкреслила, що alyona alyona і Jerry Heil вже завоювали прихильність глядачів шоу, але їм ще потрібно заслужити прихильність журі.

«Я дуже хочу, щоб ми отримали високі бали від журі. Якщо це буде заспівано технічно недосконало, у нас будуть погані бали від журі. Глядачі це супер, це 50%. Вони за нас будуть голосувати. Хочеться, щоб і журі за нас проголосувало. Голосують професійні музиканти або пов’язані з музичною індустрією люди. Вони прискіпливі, вони розбирають пісню по кістках», — додала вона.

Раніше повідомлялося, що Джамала стане спікером від України на пісенному конкурсі Євробачення-2024 у шведському Мальме.

Alyona Alyona і Jerry Heil встановили рекорд на Євробаченні 2024

Джерело