Двоє ужгородців, які організували діяльність підпільної нарколабораторії та виготовили 13 кг канабісу, постануть перед судом

Про це інформує Закарпатська обласна прокуратура.

 

Перечинський відділ Ужгородської окружної прокуратури скерував до суду обвинувальний акт щодо двох місцевих жителів за фактами незаконного виготовлення та зберігання наркотиків в особливо великих розмірах, вирощування конопель та утримання місць для такої протиправної діяльності (ч. 3 ст. 309, ч. 2 ст. 310, ч. 2 ст. 317 КК України).

Під час досудового розслідування встановлено, що обвинувачені забезпечували діяльність підпільної нарколабораторії, розташованої у складському приміщенні в Ужгороді. Там були встановлені спеціальні системи освітлення, клімат-контролю, вентиляції та крапельного поливу, які забезпечували необхідні умови для вирощування конопель.

У ході обшуку, проведеного у травні цього року, правоохоронці вилучили більше 1000 рослин конопель. Їх ділки вирощували, аби в подальшому висушувати та подрібнювати, готуючи до вживання. Крім того, у приміщенні знайшли і 13 кг вже готового «товару» – канабісу.

Досудове розслідування здійснювали слідчі поліції Ужгородщини за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР НПУ.

Судовий розгляд провадження відбуватиметься в Ужгородському міськрайонному суді, який вже призначив дату підготовчого засідання, інформує закарпатська обласна прокуратура.

 

Джерело