Дружина Мірошниченка поділилася деталями всиновлення другої дитини

Фото: instagram.com/timur.miroshnychenko Тімур Мірошниченко з родиною

Наразі подружжя виховує трьох дітей: п’ятирічну Мію, трирічного Марка та дворічного Марселя, якого пара всиновила влітку.

Дружина українського телеведучого Тимура Мірошниченка, юрист і блогер Інна розповіла про деталі усиновлення своєї другої дитини.

В інтерв’ю Славі Дьоміну вона розповіла, що вирішуватиме всі питання без участі чоловіка. Зокрема, буде проходити курси, знайомитися з дитиною тощо. Пізніше, після отримання остаточного дозволу, зіркове подружжя здійснить внутрішньосімейне усиновлення через суд.

«Коли дитина буде зареєстрована в нашому районі, то чоловік тут подає в суд. І нам сходити один чи два рази в суд набагато простіше, аніж ходити три місяці на навчання», — розповіла вона.

Інна Мірошниченко додала, що вирішила займатися цим питанням самостійно через брак часу у чоловіка, адже він не зможе відвідувати спеціальні курси протягом трьох місяців.

«Тімур не має стільки вільного часу ходити на навчання. У нас, наприклад, було навчання щоп’ятниці з дев’ятої до шостої. Тімур пропускав прямі ефіри, мав щоразу домовлятися з тими, хто працює не на своєму тижні, щоб люди виходили. А там теж у когось відрядження, у когось сім’я, плани й так далі. Відмовлявся від оплачуваної роботи, знімань, не їздив у відрядження, де були некомерційні суспільно значущі проєкти», — пояснила вона.

Також юристка поділилася, якої статі планують взяти другого малюка. Вся сім’я сподівається, що це буде дівчинка. Особливо на сестричку чекає їхня донька Мія.

Раніше повідомлялося, що Інна Мірошниченко розповіла, що подала документи на всиновлення другої дитини.

Мірошниченко розсекретив, скільки треба грошей на забезпечення трьох дітей

Джерело