Дружина Г’ю Гефнера розповіла, якими були його останні слова

Фото: instagram.com/crystalhefner Крістал Гефнер розкрила останні слова свого покійного чоловіка

Крістал вийшла заміж за Г’ю 2012 року, коли їй було 26, а йому 86. Гефнер помер у вересні 2017-го у віці 91 року від зупинки серця під час боротьби з кишковою паличкою.

Вдова Г’ю Гефнера, американська модель Крістал Гефнер, розкрила останні слова, які видавець журналу Playboy сказав їй 27 вересня 2017 року. Про це повідомляє New York Post.

Згідно з новою книгою Крістал «Кажи тільки хороші речі: вижити з Playboy і знайти себе», медіамагнат сказав: «Зі мною все гаразд», коли йому вводили антибіотики через крапельницю.

Хоча смерть Г’ю у віці 91 року спочатку була визнана «природною», її чоловік провів свої останні дні в боротьбі з «агресивною» кишковою паличкою, яка була «дуже стійкою до антибіотиків і важко піддавалася лікуванню».

Крім того, у своїх мемуарах Крістал зізналася, що ніколи не була закохана у видавничого магната і вирішила вийти за нього заміж тільки після того, як розірвала стосунки з сином доктора Філа Джордана.

За словами останньої дружини Г’ю Гефнера, він змушував дівчат, які жили в його маєтку, фарбувати волосся в блонд, носити манікюр певного кольору і дотримуватися багатьох інших правил.

«У той час я думала, що була на вершині. Я думала: «Ого, якщо я просто буду любити все, що йому подобається, і робити все, що він хоче, то я буду найулюбленішою». Так воно і було, але я просто втратила себе в цьому процесі», — сказала вона.

Раніше повідомлялося, що син засновника Playboy Г’ю Гефнера Марстон Гефнер зареєструвався на OnlyFans.

Моделі Playboy розповіли про сексуальні уподобання Г’ю Гефнера

Джерело