Дослідник з Гарварду виявив уламки апарату інопланетян

Фото: Аві Леб Дослідник з Гарварду виявив уламки апарату інопланетян

Аналіз показав, що ці об’єкти прибули до нас точно не з Сонячної системи, зауважує вчений.

«Мисливець за інопланетянами» Аві Леб із Гарвардського університету у США заявив, що має нові докази того, що виявлені на дні Тихого океану металеві сфери є інопланетною технологією, пише Futurism.

Аві Леб опублікував нове дослідження про вивчення сотень металевих сфер, виявлених ним і його командою минулого року на дні Тихого океану.

Він вважає, що результати дослідження підвищують ймовірність того, що ці уламки могли бути частиною космічного апарату, який створила позаземна цивілізація.

«Цей позаземний апарат міг бути схожим на один із зондів Вояджер, що був відправлений на дослідження Сонячної системи майже 50 років тому і давно покинув її межі. Нове дослідження вченого стосується ще одного міжзоряного об’єкта, який упав на Землю, хоча й не цілком. Цей метеорит під назвою IM1 впав у Тихий океан недалеко від Папуа-Нової Гвінеї майже 10 років», — сказав дослідник.

Він стверджує, що представив нове дослідження, щоб змусити замовкнути скептиків, адже нові результати показують, що хімічний склад сфер відрізняється від складу будь-якого відомого матеріалу в Сонячній системі. Аналіз показав, що ці об’єкти прибули до нас точно не з Сонячної системи. 

Нагадаємо, раніше у Китаї зловили сигнали інопланетної цивілізації.

Американський конгресмен заявив, що інопланетяни існують

Джерело