Дорофєєва розповіла, як пережила хейт через стосунки з Кацуріним

Фото: cosmo.com.ua Надя Дорофєєва почала блокувати хейтерів

У березні 2022 року зірка розійшлася з Володимиром Дантесом. У червні 2023 після нетривалих стосунків вийшла заміж за ресторатора та музиканта Михайла Кацуріна.

Українська співачка Надя Дорофєєва розповіла, як пережила хейт, коли почала зустрічатися зі своїм нинішнім чоловіком Мішею Кацуріним.

В інтерв’ю виданню Cosmopolitan зірка зізналася, що читати образливі коментарі було дуже важко, особливо коли вона це усвідомлювала постфактум.

«Тема хейту дуже гостра та важка для кожного українця. Коли ти стикаєшся з цим — а в моєму випадку величезний хейт був через особисте, — у тебе всередині ніби з’являється величезна чорна діра, яка не дає тобі нормально існувати. Я б порівняла страждання від хейту з важкою психічною хворобою. Думаю, що зовсім скоро психологи та науковці скажуть нам, що така хвороба справді є, і дадуть їй офіційну назву. Вже минув час, я це пройшла, але тільки зараз усвідомлюю, наскільки важко було», — поділилася артистка.

Дорофєєва також додала, що критика в її бік буде завжди, і вона зникне лише в тому випадку, якщо вона буде сидіти склавши руки і нічого не робити.

«Цей період дав мені розуміння: якщо ти хочеш, щоб не було хейту, треба просто нічого не робити, заховатися і сидіти мовчки», — сказала співачка.

Нині співачка зізнається, що майже не зустрічає хейту в бік їхньої пари. За словами виконавиці, це лише поодинокі коментарі.

Крім того, Надія Дорофєєва зазначила, що всіх відомих людей критикують і ображають, всім пишуть необґрунтовані коментарі. Однак за рекомендацією друзів вона вирішила блокувати таких користувачів. За словами зірки, таким чином вони перестануть писати образи і вона не буде бачити подібних висловлювань.

Раніше повідомлялося, що Надя Дорофєєва записала дуетну пісню з блогером Мішею Лебігою.

Дорофєєва розповіла про весілля з Кацуріним

Джерело