Дочка президента Камеруну здійснила камінг-аут

Фото: instagram.com/kingnastyy Дочка президента Камеруну з дівчиною

Донька президента Камеруну натякнула, що має стосунки зі своєю подругою, моделлю Лайонс Валенсою.

Дочка президента Камеруну здійснила камінг-аут. У своїх соцмережах вона опублікувала кадр на якому цілується з дівчиною. Про це повідомляє Daily Mail.

Зокрема, 26-річна дівчина опублікувала фото в ліфті зі своєю багаторічною подругою, бразильською моделлю Лайонс Валенсою і підписала його: «Я без розуму від тебе і хочу, щоб весь світ про це дізнався».

Через що Бренда Бія отримала гнівну реакцію на свій пост про те, що одностатеві стосунки є незаконними в країні, якою править її батько.

Громадяни Камеруну, які вступають в одностатеві стосунки або статеві зв’язки, можуть бути засуджені до тюремного ув’язнення на строк до п’яти років. Оскільки Бія живе в іншому місці, вона не підпадає під дію цього закону.

Закони Камеруну, спрямовані проти членів ЛГБТ-спільноти, в минулому викликали критику з боку правозахисних груп, зокрема у 2022 році, коли Human Rights Watch закликала країну «вжити термінових заходів для скасування цього дискримінаційного закону та забезпечити дотримання прав людини всіх камерунців, незалежно від їхньої сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності чи статевих ознак».

 instagram.com/kingnastyy  

Раніше повідомлялося, що молодша дочка голлівудської акторки Меріл Стріп зробила камінг-аут, повідомивши про свої стосунки з продюсеркою Анною Бланделл.

Біллі Айліш здійснила камінг-аут

Джерело