До 55 збільшилась кількість постраждалих від удару по Кременчуку — Події

До 55 збільшилась кількість постраждалих від удару по Кременчуку - Події

Фото: t.me/vitalii_maletskyi

Кількість постраждалих у результаті ракетного удару по Кременчуку збільшилась до 55 осіб. Про це 24 вересня повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

— Кількість постраждалих у результаті ворожого удару по Кременчуку збільшилась до 55 осіб. 19 людей перебувають на стаціонарному лікуванні, у тому числі одна дитина. Усього постраждало шестеро дітей. Також серед постраждалих є одна вагітна жінка, — написав він у своєму телеграм-каналі.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький розповів у неділю, що провідав у лікарнях постраждалих внаслідок ракетного удару 22 вересня. За його словами, “більшість постраждалих почувають себе задовільно, перший шок минув і настрій став кращим”.

— Додам, що міська рада виділить всім постраждалим матеріальну допомогу. Всі, хто були госпіталізовані, отримають по 25 тисяч гривень, ті, хто зазнав легких травм і лікуються амбулаторно — по 10 тисяч гривень, — заявив мер.

Після завершення пошукові робіт увечері 22 вересня начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін повідомляв про 31 постраждалого у результаті ракетної атаки по Кременчуку, зокрема про трьох дітей. Росія завдала ракетних ударів по Кременчуку у п’ятницю, 22 вересня. Унаслідок влучання в об’єкт цивільної інфраструктури одна людина загинула.

Джерело