Для лікування яких захворювань можна застосовувати таблетки Детралексу

Детралекс є сильним за фармакологічною дією французькими оригінальним препаратом, який показано до застосування при лікуванні венозних захворювань. Регулярний прийом даного препарату сприяє підвищенню тонусу стінок венозних судин внаслідок скорочення клітин, з яких формуються гладкі м’язи стінок. Завдяки венотонічним властивостям детралексу відбувається збільшення еластичності судин та підвищується їхня здатність до підтримування належного тиску всередині самої судини за рахунок зниження ступеня її розтягнення. Крім того, пацієнти приймають детралекс в Харкові через його ангіопротекторну дію, яка полягає в покращенні транспортування корисних речовин до найтонших кровоносних судин – капілярів.

Яким є склад детралексу та його властивості

Регулярний прийом французького препарату детралекс знижує проникність стінок судин та водночас зміцнює їх, в тому числі через попередження застою лімфи та підвищення постачання до тканих кров’яних тілець. Завдяки прийому детралексу зменшуються запальні симптоми в організмі, оскільки препарат блокує створення певних речовин, які відповідають за запуск запальних реакцій в судинах, що транспортують кров та є причиною больових відчуттів в нижніх кінцівках.

Препарат випускають у формі таблеток, поверхня яких має захисну плівкову оболонку. Фармакологічна дія препарату побудована на комбінації з рослинними біофлавоноїдами (диосмином та геспередином), які пройшли високу ступінь очищення і були зменшені до найменших частинок, розмір яких вимірюється в мікронах. Завдяки такій комбінації вивільнення діючої речовини, яку містить препарат та лікувальний ефект від його застосування настає досить швидко.

Ангіопротекторні та капіляростабілізуючі властивості детралексу сприяють полегшенню та усуненню симптомів захворювань, пов’язаних з порушенням тонусу судин, які здійснюють транспортування крові.

Коли варто приймати препарат

Кількість таблеток детралексу для одночасного прийому залежить від ступеня тяжкості захворювання та його перебігу. Курс лікування з використанням препарату може складати від двох до трьох місяців (обов’язково – під наглядом лікаря). Таблетки детралексу приймають:

  • при патологіях, пов’язаних з варикозним розширенням вен, які мають виражений больовий синдром;
  • для запобігання хронічному геморою та полегшення його симптомів під загострення хвороби;
  • для лікування трофічних виразок на венозних судинах при перших проявах трофічних змін на поверхні шкіри.

Детралекс показано до застосування задля зняття набряку в ногах.