Дівчина Кіану Рівза розповіла про їхні стосунки

Фото: Скріншот Кіану Рівз з коханою

Грант та Рівз стали друзями у 2011 році, коли разом працювали над книгою Ода на щастя, . З роками їхня дружба переросла в роман, про який вперше заговорили наприкінці 2019 року.

Американська художниця Олександра Грант проливає нове світло на свої стосунки з бойфрендом Кіану Рівзом. Про це повідомляє People.

Зокрема, під час церемонії вручення нагород Los Angeles Beverly Arts Icon Awards, вона розповіла, що в акторові та їхньому спілкуванні їй подобається те, що вони підштовхують одне одного будувати нові шляхи.

«Хороша новина в тому, що я закохалася у дорослому віці. На той час, коли в мене почалися стосунки, я вже збудувала власну кар’єру. Я почуваюся дуже впевнено у стосунках і на червоній доріжці. Я почуваюся впевнено лише у цьому. Що мені подобається в Кіану та нашому обміні, так це те, що ми підштовхуємо один одного до будівництва нових доріг. Спостереження за тим, як інша людина вирішує проблеми, надихає: «О, ну, гаразд, ось це, це глухий кут. Як мені спробувати ще щось?». Він мене надихає. Він такий творчий, він такий добрий і дуже працьовитий», — сказала вона.

Окрім того, Олександра Грант додала, що підтримує Кіану Рівза не лише в акторській кар’єрі, але і в музичній, адже вона є прихильницею його гурту Dogstar. Її не засмучує навіть те, що зірці фільму Матриця довелося через концерт пропустити їхне побачення.

«Я дуже пишаюся. Я велика фанатка Dogstar. Я мала величезне задоволення побувати на їхньому першому публічному концерті, і оскільки я вже давно слухала останній альбом, я була однією з небагатьох серед публіки, хто знав усі тексти. Це було справді круто. Це весело. Це дуже весело», — підсумувала художниця.

Раніше повідомлялося, що гурт Кіану Рівза Dogstar анонсував свій перший за 23 роки альбом та поділився головним синглом.

Кіану Рівз вперше одружується — ЗМІ

Джерело