Діти, які постраждали внаслідок удару Росії по школі у Харкові, перебувають в реанімації — Події

Діти, які постраждали внаслідок удару Росії по школі у Харкові, перебувають в реанімації - Події

Фото: t.me/synegubov/9395

Підлітки, які постраждали внаслідок удару по території закладу освіти у Харкові, перебувають у реанімації.  Лікарі борються за їхні життя та намагаються врятувати кінцівки. Про це повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов в ефірі телемарафону «Єдині новини».

— Двоє підлітків у віці 13 і 15 років були важко поранені під час нападу росіян на школу в Харкові 8 травня і наразі перебувають у реанімації, лікарі борються за їхні життя та кінцівки. В них був не середній, а важкий стан. Коли я приїхав на місце влучання, то бачив цих дітей, яких евакуйовувала швидка допомога, і дуже важко було. Я дуже вдячний нашим лікарям, які змогли врятувати життя цих підлітків, врятувати життя дівчини, яку теж прооперували. Нині діти перебувають у реанімації, але головне, що вони живі і зберегли кінцівки. На жаль, були поранені, — сказав Терехов.

8 травня у Харкові двоє хлопчиків віком 13 та 15 років постраждали під час атаки РФ, влучання зафіксоване на території навчального закладу. Повідомлялося, що одна дитина перебувала у тяжкому стані. Російські окупанти створюють певне угруповання військ у Курській області, яка межує з Харківською областю. Проте ситуація перебуває під контролем Сил оборони. І наразі немає жодних підстав говорити про евакуацію з Харкова. Про це пише голова обласної адміністрації Олег Синєгубов.
Джерело