Девіда Копперфілда звинуватили у домаганнях 16 жінок

Фото: Вікіпедія Девід Копперфілд

Копперфілд опинився під пильною увагою преси через зв’язок з Джеффрі Епштейном — американським мільйонером, засудженим за торгівлю неповнолітніми.

Відомого ілюзіоніста Девіда Копперфілда звинувачують у домаганнях 16 жінок. При цьому, деякі з них могли бути неповнолітніми, пише The Guardian.

Йдеться про період з кінця 1980-х до 2014 року. Троє жінок стверджують, що Копперфілд підсипав їм наркотики перед тим, як вступити з ними в статевий зв’язок. Постраждалі стверджують, що не дали б на це згоди, якби не перебували під дією наркотичних речовин.

Адвокати фокусника категорично заперечують ці звинувачення і заявляють, що їхній клієнт «ніколи не поводився неприйнятно з кимось, тим більше з неповнолітніми».

«Одна з жінок, Брітні Льюїс, ще у 2018 році публічно заявила, що Копперфілд підсипав їй наркотики й сексуально домагався в 1988 році, коли їй було 17 років. Інша жінка розповіла, що мала подібний досвід у 1993 році, коли погодилася зустрітися з ілюзіоністом після одного з його шоу», — пише ЗМІ.

Також Копперфілда звинувачують у неприйнятній поведінці під час живих виступів. Феллон Торнтон стверджує, що фокусник стиснув її груди під час виступу в січні 2014 року в казино-готелі MGM Grand. Поліція Лас-Вегаса закрила цю справу через «недостатню кількість доказів».

До слова, у жовтні 2023 року Копперфілд оголосив про співпрацю з міжнародною благодійною організацією Save the Children для проведення трюку зі «зникненням Місяця», запланованого на лютий 2024 року. Однак партнерство розірвали на початку січня після розсекречення документів, пов’язаних з Епштейном.

Нагадаємо, раніше жінка, яка звинуватила Копперфілда в зґвалтуванні, відкликала свій позов із суду.

Девід Копперфілд став батьком

Джерело