Дерев’янченко оцінив свого наступного суперника

Фото: Top Rank Крістіан Мбіллі та Сергій Дерев’янченко

Український боксер розповів, що думає про непереможеного француза Крістіана Мбіллі.

Майбутній суперник Сергія Дерев’янченка має проблеми із захистом та технікою. Так вважає сам український боксер.

Водночас Дерев’янченко виділив фізичну міць суперника, темп бою та чемпіонський характер.

За словами українського суперсередньоваговика він очікує цікавого протистояння проти досі непереможеного французького боксера Крістіана Мбіллі.

«Коли запропонували цей бій, у принципі, я відразу ж дав згоду. По-перше, його дуже добре ведуть. По-друге, хлопець дійсно має жорсткий удар. Нокаутуючий удар. Із цим не можна посперечатися. Він фізично міцний боксер. До того ж у нього агресивний стиль. Він постійно атакує і вкладається в кожен удар.

Він має проблеми із захистом. Коли йде вперед, насипає, тисне, то відкриваються дірки у захисті. Ми працюємо над цим. Дивимося, куди можна контратаки вставити.

Якщо дивитися за статистикою, то він ніби зручний для мене суперник. Він чимось схожий на мого минулого опонента. Просто Мбіллі, він агресивніший, у нього немає поразок, і хлопець має чемпіонський характер. Це все він намагатиметься показати в нашому бою. По пресингу по натиску, він ніби перевершує всіх моїх суперників, але нижчий за більшість у плані техніки. До його техніки є питання. А ось із фізичними даними, як він іде і б’є, тримає темп, усе гаразд», — сказав Дерев’янченко у коментарі ТАЙК МАЙСОН.

Зазначимо, що поєдинок Дерев’янченко — Мбіллі відбудеться 17 серпня у канадському Квебеку.

Нагадаємо, раніше відомий тренер Алі Башир розповів, чи потрібно було зупиняти бій Кличка проти Джошуа.

 

Джерело