ДБР прийшло з обшуками до в.о мера Чернігова — Події

ДБР прийшло з обшуками до в.о мера Чернігова - Події

Фото: facebook.com/lomako.oleksandr

Зранку у четвер, 26 жовтня представники Державного бюро розслідування прийшли з обшуками до і. о. в.о Чернігівського міського голови та секретаря міської ради Чернігова Олександро Ломако. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав сам чиновник.

— Ломляться до квартири з обшуком. ДБР.  Чітко через день після мого посту про спробу міської військової адміністрації та її голови Брижинського уникнути відповідальності за трагедію в Драмтеатрі. Демократія? Ні, не чули, — йдеться у його дописі.

Це не перший раз, коли слідчі приходять з обшуками до Ломако. До цього вони були у нього 5 вересня. За даними СБУ, обшуки проводились у рамках раніше відкритого кримінального провадження, що стосується зловживань на відновленні енергетичної інфраструктури України. За словами Ломако, правоохоронці забрали у нього мобільний телефон.

Тоді Ломако заявив, що підставою обшуку СБУ було з’ясувати деталі офіційного проекту Міжнародного комітету Червоного Хреста з відновлення обладнання паливоподачі на Чернігівській ТЕЦ, яке було зруйноване російськими окупантами. «Реальною причиною обшуку» Ломако назвав спробу силовиків «передати політичний привіт та забрати мобільний телефон».

Щодо трагедії в Драмтеатрі, то Ломако мав на увазі удар РФ по місту 19 серпня. В результаті ворожої атаки загинули 7 людей. Ще 150 були поранені. Згідно з записами Ломако в Фейсбуці, то 25 жовтня він опублікував допис, у якому звинуватив військові адміністрацію у том, що ті дозволили проводити захід, під час якого і стався удар. 

Джерело