Цибульська зізналася, що страждає від психологічного розладу

Фото: instagram.com/cybulskaya Зірка страждає від розладу харчової поведінки

Виконавиця поділилася, що переживає загострення харчового розладу, який стався через сильний стрес.

Українська співачка Оля Цибульська зізналася, що страждає на розлад харчової поведінки (РХП).

За її словами, ця проблема повернулася після того, як минулого тижня вона потрапила в ДТП. В результаті зірка перестала контролювати свій раціон і почала стрімко набирати вагу. Тож тепер вона застосовує додаткові фільтри до своїх фотографій у соціальних мережах.

«До мене знову повернувся РХП. Я знову заїдаю всі свої емоції. Дивлюся фото і відео, де я була у класній формі і не можу згадати, як мені вдалося тоді взяти себе до рук. А зараз я собі не подобаюся і часто фотошоплю фото й відео.», — зізналася співачка.

Проте Оля Цибульська додала, що їй це не подобається, тому вона взялася за себе, бо хоче повернутися до тієї форми, яка їй подобалася раніше. Для цього співачка запровадила низку правил, яких постійно дотримується.

«Все б нічого, але з моєю професією мені важливо подобатися собі в дзеркалі. Тому я просила маму нічого не готувати. Намагаюся обмежити себе в доступі до їжі, їм двічі на день, дотримуючись великих павз між прийомами їжі, знімаю нервову напругу на масажі, більше читаю, медитую і займаюсь навчанням, яке мене теж відволікає від думок про їжу. Я тримаюся з усіх сил. Дала собі слово», — поділилася артистка.

 instagram.com/cybulskaya  

Раніше повідомлялося, що Раміна Есхакзай зізналася, що вже близько року живе з булімією.

Оля Цибульська шокувала історією, як потрапила в серйозне ДТП

Джерело