Чоловіка Нікі Мінаж посадили під домашній арешт

Фото: instagram.com/nickiminaj Чоловіка-злочинця Нікі Мінаж помістили під домашній арешт після погроз реперу Offset

Програма домашнього ув’язнення Петті включатиме електронний моніторинг, GPS і моніторинг алкоголю.

Чоловіка реперки Нікі Мінаж, Кеннета Петті, відправили під домашній арешт після того, як він погрожував реперу Offset, який є чоловіком ще однієї знаменитої співачки Cardi B. Про це повідомляє Page Six.

Тому, Каліфорнійський суд наказав йому відбути до 120 днів домашнього арешту. Згідно з судовими документами 45-річний Петті був зафіксований на відео, де він «висловлював погрози на адресу конкретної особи, перебуваючи в компанії людини з кримінальним минулим».

Видання повідомляє, що кілька днів тому, 16 вересня, Кеннет поділився в Мережі відео зі своїми друзями в якому чути, як він звертається до репера: «Плануй відпустку, ти плануватимеш свій похорон».

Згідно з документами, порушення з боку колишнього ув’язненого «викликає занепокоєння» щодо його «готовності виконувати розпорядження суду», зазначаючи, що обмеження були введені, щоб «спонукати його задуматися про свій поточний статус у суспільстві та переглянути його».

Раніше Кеннет був засуджений до умовного терміну за відмову зареєструватися як сексуальний злочинець. До цього чоловік провів чотири роки у в’язниці за спробу зґвалтування 16-річної дівчини.

Раніше повідомлялося, що ніготь Нікі Мінаж, який відвалився під час її виступу на MTV VMA, на eBay продали за 55 тисяч доларів.

Cardi B щосили шпурнула мікрофон у фана

Джерело