Чісора: Я втратив голод до перемог

Фото: Getty Images Чісора втратив цікавість до боксу

Британський боксер надважкої ваги пожалівся на несправедливість у сучасному професійному боксі.

У сучасному професійному боксі немає справедливості. Про це під час свого інтерв’ю Саймону Джордану, заявив колишній претендент на чемпіонський титул у надважкому дивізіоні Дерек Чісора.

Британець також розповів про історію зі свого життя, коли втратив жагу до перемог, через нечесне, на його думку, рішення суддів.

«Усі хочуть перемогти. Я скажу правду: я втратив голод до перемог після бою проти Роберта Хеленіуса в Гельсінкі. Я бив його 12 раундів, і потім судді дали мені погане рішення. Після оголошення результату я бачив Ніссе і Калле Зауерландів, батька Хеленіуса. Їм було соромно, але водночас вони раділи перемозі свого бійця. Ніхто не постояв за мій куток. Ні Френк Воррен, ні хлопець, який був моїм менеджером.

Тож на той момент мій голод пішов, оскільки я усвідомив, що посідаю певне місце в ієрархії через колір моєї шкіри, що ніхто не постоїть за мій куток. Я виграв бій, у цьому немає жодних сумнівів. А потім мені раптово сказали: «Кличко заявив, що ти хотів побитися з ним, тому він дасть тобі титульний шанс», — сказав Чісора.

Нагадаємо, 2011 року Чісора програв Хеленіусу роздільним рішенням суддів.

Раніше Чісора розказав за рахунок чого можна перемогти Олександра Усика.

 

Джерело