Чернівецькі музиканти Chico і Qatoshi завітали до старокостянтинівських військових

30 жовтня на старокостянтинівських військових чекав приємний сюрприз. До військових частин громади завітав чернівецький музичний гурт Chico & Qatoshi.

Chico & Qatoshi — молодий та успішний музичний проєкт, чия армія прихильників постійно розширюється. Музиканти Микола Сопронюк (Qatoshi) і Роман Коваленко (Chico) стали широко відомими завдяки патріотичній композиції «Орка тіло ляже в ґрунт, допоможе ЗСУ». Сьогодні Chico & Qatoshi ведуть активну творчу діяльність та дають благодійні концерти для підтримки хлопців і дівчат, які зараз перебувають на службі у Збройних силах.

Для наших військових хлопці виконали спеціальну програму із пісень, що віднедавна вже стали топовими: легендарна «Допоможе ЗСУ», запальні «Ластівки», ліричні «Душі» і «Флешбеки».

Яскрава музична зустріч відбулася за сприяння секретаря виконавчого комітету Чернівецької міської ради, науковця, рецензента історичних книг про Старокостянтинівщину Сергія Добржанського. Візит пана Сергія до нашої тергромади не є поодиноким, до нас він навідується вже вдруге за місяць у межах співпраці між виконавчими комітетами Чернівецької і Старокостянтинівської міськрад.

Музичний виступ чернівчан доповнили виконавці із нашого міського КЗК «Центр культури імені Володимира Ножки» — Ігор Юрчук і Олена Бабій.

Музичний вечір закінчився врученням сувенірної продукції від  керівництва виконавчого комітету Старокостянтинівської міськради, спільними світлинами та спілкуванням із військовими, адже, як стверджують самі виконавці, зворотна реакція для них — це завжди приємне і «потужне» завершення концерту.

Джерело