Через російську атаку на Україну Польща піднімала в небо винищувачі F-16 — Події

Через російську атаку на Україну Польща піднімала в небо винищувачі F-16 - Події

Фото: glavcom.ua

Повітряні сили Польщі за участю американського контингенту підняли в небо бойову авіацію на тлі інтенсивного ракетного обстрілу України, який Росія здійснила 2 січня. Про це оперативне командування збройних сил Польщі поінформувало в соцмережі Х.

— Для підтримання безпеки повітряного простору Польщі було задіяно дві пари винищувачів F-16 і повітряне судно союзників. Приблизно о 5:45 злетіла пара, розміщена на базі в Ласці, а приблизно о 6:15 – пара з бази у Кшешинах, – ідеться в повідомленні.

Військові попередили населення, що робота авіації відчуватиметься підвищеним рівнем шуму, особливо у східних регіонах країни.

Під час попередньої масованої атаки РФ на Україну на територію Польщі — країни-члена НАТО залетіла російська ракета. Вона впала у селі Вожучин-Цукровня Томашівського повіту, минулося без жертв та постраждалих.

У ніч на 2 січня 2024 року РФ повторила масовану атаку засобами повітряного нападу різних типів, як це було 29 грудня. Ворог атакував цивільну та критичну інфраструктуру, промислові та військові об’єкти. Основний напрямок удару — столиця України. У Києві зафіксовано падіння уламків ракет у Печерському, Оболонському, Голосіївському та Святошинському районах. За попередніми даними, є влучання на територію об’єкта цивільної інфраструктури у Подільському районі, у місті подекуди є перебої з електро- та водопостачанням.

Джерело: uanews.cx.ua