Брітні Спірс розповіла про отриману психологічну травму після опіки

Фото: instagram.com/britneyspears Брітні Спірс розповіла про проблеми зі здоров’ям після багаторічної опіки

Останнім часом шанувальники та близькі Брітні Спірс знову заговорили про те, щоб повернути її під опіку. Приводом для цього стала її поведінка.

Американська співачка Брітні Спірс зізналася, що після звільнення з-під батьківської опіки має серйозне пошкодження нервів на правій стороні тіла, яке викликає оніміння. Все це, за її словами, сильно впливає на її життя і самопочуття.

«Був час, коли мене примушували до чогось протягом дуже довгого часу. Чесно кажучи, відтоді я вже ніколи не була такою, як раніше», — написала вона в Instagram.

Виконавиця також додала, що іноді їй хочеться дозволити собі засмутитися або поводитися трохи інакше, але, як зазначила Брітні, світ не дозволяє їй цього зробити.

«Я прикидаюся дуже зібраною, але є багато людей, які не знають, через що фізично пройшло моє тіло. Я тут не для того, щоб вдавати з себе жертву, я тут, щоб заявити, що, хоч я і написала в мемуарах про свій досвід, травма все ще тут і, ймовірно, буде завжди. Вона надзвичайно глибоко. Я наполягаю, що бувають дні, коли мені дозволено засмучуватися або не бути в порядку. Але я відчуваю, що світ не збирається дозволяти мені це», — йдеться у повідомленні.

Наразі Спірс також намагається пробачити свою сім’ю, яка, за її словами, багато років чинила з нею неправильно.

 instagram.com/britneyspears  

Раніше повідомлялося, що рідні та друзі Брітні Спірс побоюються за її стан і вважають, що вона знову потребує опіки.

Брітні Спірс зламала ногу та відмовилась від лікування

Джерело