Бразильська блогерка померла після пластичної операції

Фото: instagram.com/linefrreira Аліне Феррейра померла після невдалої пластичної операції

У Аліне Феррейри залишився чоловік, за якого вона вийшла заміж у 2021 році, та двоє дітей.

Бразильська блогерка Аліне Феррейра померла після невдалої операції зі збільшення сідниць. За інформацією Correo Brazilenze, причиною смерті стала інфекція через використання поліметилметакрилату (ПММА, органічне скло).

Феррейра обрала клініку Ame-se в Гоянії для проведення процедури. Після операції вона повернулася додому і почала скаржитися на високу температуру та біль у животі. Її чоловік звернувся до лікарки Граціелли Барбози, яка запевнила, що це типова реакція і нічого страшного не станеться. Однак стан блогерки швидко погіршився, і її госпіталізували до місцевої лікарні, де вона впала в кому.

Феррейра двічі перенесла зупинку серця: першу — в п’ятницю, 28 червня, а другу — в неділю, 30 червня. Остаточно серце зупинилося ввечері у вівторок, 2 липня.

Після її смерті виявилося, що клініка не мала медичної ліцензії на проведення таких процедур і не була зареєстрована в Регіональній раді біомедицини Гояса. Лікарку Барбозу заарештували наступного дня.

Процедура передбачала застосування ПММА, гелю для ін’єкцій, який Національне агентство з нагляду за здоров’ям у Бразилії рекомендує використовувати лише у випадках деформацій тіла, спричинених серйозними захворюваннями, як-от поліомієліт.

Раніше повідомлялося, що співачка Слава Камінська, яка нещодавно оголосила, що зробила пластичні операції, розповіла, чому вирішила лягти під ніж хірурга.

Жінка витратила $130 тисяч, щоб перетворитися на Барбі

Джерело