Бойфренд Меган Фокс шокував татуюванням на пів тіла

Фото: instagram.com/machinegunkelly MGK зафарбував половину тіла в чорний колір

Забивати татуювання реперу майстриня почала в середині грудня. MGK постійно відвідував її студію в Лос-Анджелесі чотири дні на тиждень на тринадцяти шестигодинних сесіях.

Наречений голлівудської акторки Меган Фокс, репер Колсон Бейкер, він же Machine Gun Kelly, шокував своїм новим татуюванням.

На своїй сторінці в Instagram він опублікував фото, на якому показав результат своїх візитів до тату-салону. Зокрема, музикант зробив татуювання на грудях, плечах, руках і спині повністю чорним кольором.

Чорна фарба покриває верхню частину тіла, в той час як деякі з його оригінальних татуювань все ще можна побачити крізь прогалини вздовж рук і всередині символу хреста, викарбуваного на грудях.

Колсон Бейкер стверджував, що зробив татуювання для «духовних цілей», але за словами інсайдерів, він зробив його, щоб довести Меган Фокс, що він на 100% відданий їхнім стосункам.

«Колсон сказав Меган, що однією з основних причин, через яку він зробив своє останнє татуювання із затемненням, була не тільки духовна причина, але він також хотів, щоб вона знала, що він зробив це для неї. Він хоче, щоб вона знала, що незалежно від того, що хтось робить зі своїм тілом, вони обидва розділяють одне одного, і його тіло — це її тіло, і він також хоче усунути стільки плутанини зі своїх попередніх татуювань. Він хоче усунути плутанину, яка час від часу виникає в їхніх стосунках, і показати їй, що він може змінитися на благо себе і їхніх стосунків», — цитує таблоїд слова джерела.

Джерело також пояснило, що MGK має намір показати свою відданість руху вперед у більш позитивному ключі як пара, щоб вони могли почати створювати «новий любовний зв’язок».

 instagram.com/machinegunkelly  

Раніше повідомлялося, що Меган Фокс викликала обурення серед українок своїм постом у соціальних мережах.

Меган Фокс та Machine Gun Kelly готуються до весілля

Джерело