Блогерка Настя Талпа назвала суму, яку заробляє на місяць

Фото: Скріншот Настя Талпа

Вона заявила, що заробляє багато, але платить 40% своїй команді.

Фіналістка реаліті-шоу Пара на мільйон, флористка та блогерка Настя Талпа розкрила суму, яку заробляє на місяць. Про це вона розповіла в шоу на YouTube-каналі Okay Evа.

Зірка мережі на місяць заробляє близько двох мільйонів гривень.

«Я заробляю дуже багато. Від двох мільйонів гривень на місяць. Я зростала не як Анна Алхім, а вкладала у свій розвиток. Розвивалася різними способами, все перепробувала. Для мене це завжди був бізнес. І я пішла, тому що я розуміла, що завдяки медійності я можу розвивати, наприклад, флористику. Я сплачую податки, все нормально. Виводжу гроші через свій ФОП. Я плачу 40 відсотків від прибутку своїй команді», — сказала блогерка.

У вересні минулого року вона вийшла заміж за бізнесмена Богдана Скальницького, проте відмовилася розповідати, чим займається її чоловік і скільки він заробляє.

«Я не рахую гроші чоловіка. Мій чоловік трудяга, він класно заробляє. Все, що стосується моїх витрат, то це мої витрати. Наприклад, якщо в мене конференція, я не кажу йому дай мені 20 тисяч доларів на конференцію. Я з чоловіком не заради грошей. Він займається машинами. Я не знаю, скільки він заробляє», — додала Талпа.

Нагадаємо, раніше український співак Павло Зібров назвав розмір своєї пенсії. Він зазначив, що сподівався на більші виплати.

Валентина Хамайко назвала розмір своєї зарплатні

 

Джерело