Благодійний випускний «Росинки»: шквал емоцій та гучні оплески

Благодійний випускний вечір зразкового художнього колективу ансамблю танцю «Росинка» КЗПО «Рожищенський будинок дитячої творчості» — це шквал емоцій, насолода мистецтвом танцю та ще один крок до наближення Перемоги, адже на допомогу військовим вдалося зібрати 16 тисяч гривень.

Були теплі слова вітань, вручення атестатів і неперевершені виступи.

Повен зал глядачів, і кожна хореографічна композиція – це нові відчуття, переживання та гучні оплески.

Професійністю та витонченістю рухів, композиційною довершеністю вражали танцювальні номери від винуванців свята – цьогорічних випускників «Росинки». Роки занять під керівництвом досвідченої наставниці Алли Ковальчук розвинули талант, дарований дітям Богом. А загалом високий рівень танцювального мистецтва, який здобули випускники у «Росинці», має три складові: бажання дітей розвиватися, професійність педагога та підтримка батьків.

Тішили глядачів виступами і вихованці середньої групи колективу, своєю злагодженістю, енергією та завзяттям демонструючи, що росте гідна зміна випускникам.

А скільки тепла та щирих емоцій приніс глядачам перший виступ на великій сцені наймолодших танцюристів «Росинки»!

Справжньою родзинкою благодійного випускного вечора стала хореографічна композиція у виконанні батьків випускників, які не просто вкотре підтримали своїх дітей, а донесли до глядача головний лейтмотив: наша сила – в єдності!

«Сьогодні отримала масу задоволення від благодійного випускного вечора зразкового художнього колективу ансамблю танцю «Росинка». Бажаючих подивитися програму колективу, який з року в рік здобував численні нагороди, було дуже багато.

Цікавий сценарій свята вражав своєю оригінальністю, передавав настрій кожного хореографічного твору. А фінальна хореографічна композиція батьків вихованців примусила глядачів за декілька хвилин пережити справжнє море емоцій і почуттів.

Звучали теплі привітання, слова вдячності, щирі побажання керівнику Ковальчук Аллі Анатоліївній, для якої «Росинка» вже давно стала частиною життя», — так відгукнулася у соціальній мережі про благодійний випускний «росинки» рожищанка Віра Войтюк.

І за останні дні таких відгуків було чимало.

А хто не зміг побувати на виступі «Росинки», може переглянути відеомоменти концертної програми.

Джерело