Благодійний фонд «Рокада» допоможе відремонтувати будинки, де проживають ВПО

Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук та очільниця благодійного фонду «Рокада» Волинь Людмила ВисоцькаСтепанюк підписали меморандум про співпрацю громади та Фонду щодо підтримки ВПО.

Зокрема, наразі співпраця направлена на реалізацію проєкту від БФ «Рокада» під назвою «Ремонт індивідуальних житлових будинків у сільській та селищній місцевості».

Йдеться про ремонт будинків, в яких проживають ВПО. Основна вимога — підтвердження того, що сім’я або ж родина, яка переїхала у громаду із зони бойових дій, матиме змогу проживати в орендованому/наданому будинку впродовж 1-3 років.

В рамках даного проєкту відібрано 5 заявок на ремонт житла для ВПО з Рожищенської територіальної громади.

Також під час зустрічі було обговорено питання підтримки Фондом місць компактного проживання ВПО (шелтерів).

Мова велася про підтримку у вирішенні нагальних проблем у гуртожитку Рожищенського коледжу, де проживають переселенці.

«Забезпечення відповідних умов проживання людей, яким довелося тікати від війни, — питання, актуальне для місцевої влади. А благодійний фонд «Рокада» — реальна підтримка у вирішенні питань ВПО, їх інтеграції у місцеві громади. Тому плануємо спільну результативну співпрацю в рамках проєкту щодо ремонту житла сім’ям ВПО», — зазначив очільник громади Вячеслав Поліщук.

Нагадаємо, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РОКАДА» є виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців. Метою Фонду є надання всебічної підтримки біженцям і шукачам захисту, внутрішньо-переміщеним особам та населенню, що постраждало внаслідок збройної агресії російської федерації.

Джерело