Бізнесмен і власник NAVI Макс Кріппа планує придбати БЦ “Парус”

Макс Кріппа отримав дозвіл на придбання бізнес-центру «Парус» у Києві через свою компанію «Ола Файн». Це значний крок для його бізнесу в Україні, оскільки цей придбання дозволяє йому отримати контроль над центром і розпочати розвиток і управління цією нерухомістю.

Про це повідомляє Politnews з посиланням на рішення антимонопольного комітету.

Відомо, що угоду укладе компанія інвестора ТОВ “Ола Файн”. Акціонери — бізнесмен Вадим Столар та його колишня дружина Інна Майструк — також готові передати права власності на умовах досягнутих домовленостей.

Це свідчить про амбітні плани розвитку Макса Кріппи в Україні, і його бажання активно розширювати бізнес у цій країні. Управління бізнес-центром «Парус» може бути важливим стратегічним кроком у його планах розвитку на цьому ринку.

Характеристика «Паруса» у Києві

Хмарочос «Парус» є визначним символом ділового життя в самому центрі Києва. Цей бізнес-центр привертає увагу через свою імпресивну інфраструктуру та розташування, що зробило його популярним серед великої кількості компаній та орендарів.

Офісні приміщення в «Парусі» стали базою для ряду компаній, включаючи KAN, «Олімп», банк «Конкорд капітал», фінансову компанію «Сократ», Родовід Банк, Райффайзен Банк, АВТ Баварія, ICD Investments, «Конверсбанк» та «Українська Торгова Гільдія». Додатково, тут розташовані культурні та медіаіндустріальні підприємства, включаючи головну студію телеканалу Прямий.

Будівля також пропонує ресторани та кафе, що створює зручне середовище для бізнес-спільноти, де можна не лише працювати, але й відпочивати та спілкуватися.

Щодо технічних характеристик, площа «Паруса» становить 75 000 квадратних метрів, а типовий офісний поверх оцінюється в 1 168 квадратних метрів. Усі приміщення обладнані передовими системами кондиціювання, опалення, вентиляції та пожежної безпеки, що забезпечує комфорт та безпеку для орендарів.

Також в «Парусі» присутні два конференц-зали, ресторани, їдальня та інші сервіси, які допомагають задовольняти потреби бізнес-спільноти.

Кріппа Максим Володимирович – хто це

Максим Кріппа
Максим Кріппа

Максим Кріппа успішно поєднує підприємництво із стратегічним благодійним внеском. Не тільки створивши успішні інвестиції у сфері кіберспорту та ігрової індустрії, він також поклав великий акцент на підтримку українських військових через свою MK Foundation. Його дії відображають велике стратегічне бачення, виявлене як у бізнесі, так і в благодійності.

Що відомо про купівлю БЦ «Парус»

Закриття угоди, за якою інвестор Максим Кріппа через ТОВ “Ола Файн” стає власником БЦ “Парус”,  відображає стратегічні рухи в сфері комерційної власності. 

Це придбання відкриває нові перспективи і можливості для Максима Кріппи в сфері комерційної власності. Контроль над «Парус Холдингом» дозволить йому активно управляти цінним портфелем нерухомості, що має великий вплив на ринок.

Ця угода також є підтвердженням тенденції консолідації в галузі комерційної власності, де великі гравці прагнуть до збільшення свого впливу та ресурсів шляхом придбання ключових активів. Відтак, важливо стежити за подальшим розвитком та стратегіями Максима Кріппи в контексті його нових підприємницьких інтересів у сфері нерухомості.