Бєдняков пояснив, чому Тодоренко обрала РФ і мовчить про війну в Україні

Фото: instagram.com/biedniakov Шоумен різко висловилася про співачку Регіну Тодоренко

Бєдняков, який працював в тревел-шоу «Орел і решка» разом з Тодоренко заявив, що її рішення проміняти совість на гроші не стало для нього несподіванкою.

Український шоумен Андрій Бєдняков висловився про телеведучу і співачку Регіну Тодоренко, яка родом з Одеси і мовчить про війну в своїй країні.

Зокрема, в інтерв’ю «Про війну» він сказав, що для нього не стало несподіванкою те, що вона не говорить про повномасштабне російське вторгнення, адже він її знає.

«Багато хто почав говорити, чому Регіна Тодоренко нічого не каже, оце несподіванка. А для мене це не було несподіванкою. Я знав Регіну Тодоренко. Ми з нею ніколи не товаришували. Ніколи. Вона намагалася зі мною товаришувати й дружити, а я людей бачу одразу. Я по людині можу сказати, що це за людина. Мені досить одного-двох контактів. Вона не була моїм другом», — розповів він.

Андрій Бєдняков також зазначив, що для Тодоренко на першому місці завжди був заробіток і популярність.

«Десь там корпоративи нам треба було вести вдвох, то я ніколи не погоджувався вести з нею. І вона там в інтерв’ю казала: «От чому Бєдняков зі мною не хоче…». Бо я бачив, я зрозумів, мені Регіна Тодоренко була не цікавою. Вона не була мені подругою. Там головне кар’єра, гроші, популярність, слава. Вона готова була переступати через людей», — додав шоумен.

Телеведучий також підкреслив, що дорога в Україну для Регіни вже закрита. Хоч вона мріяла погуляти Одесою.

«Вона, напевно, вірить, що Росія забере Одесу і вона буде там гуляти. Я взагалі пропоную забувати цих людей, адже вони зробили свій вибір», — підсумував шоумен.

Раніше повідомлялося, що Бєдняков емоційно звернувся до соліста російського гурту Звери Романа Білика, який нещодавно виступив для окупантів на Донбасі.

Співачці Регіні Тодоренко в Росії загрожує арешт

Джерело