Батько Тайсона Усик влаштував сутичку з представником команди Усика у Саудівській Аравії — Події

Батько Тайсона Усик влаштував сутичку з представником команди Усика у Саудівській Аравії - Події

Фото: кадр з youtube.com/watch?v=FrV-iXiqTG0

У Саудовській Аравії сталась сутичка між командами боксерів Олександра Усика та Тайсона Ф’юрі. Як повідомляє Суспільне спорт, команди влаштували «розборки» за шість днів перед боєм за звання абсолютного чемпіона світу з боксу.

Бій Усика та Ф’юрі є головною подією першого півріччя 2024 року, адже переможець поєдинку стане першим в історії володарем всіх чотирьох поясів у надважкій вазі.  Обидва спортсмени вже прибули, разом зі своїми командами,  в Ер-Ріяд, де буде проходити бій.

У перший день між представниками боксерів відбулася сутичка, внаслідок якої постраждав батько британського чемпіона. Телеканал IFL TV виклав відео, на якому видно, що батько Тайсона — Джон Ф’юрі — вдарив головою когось із представників команди Усика. Після цього на його лобі з’явилася кров.

Батько Тайсона Усик влаштував сутичку з представником команди Усика у Саудівській Аравії - Події

Пізніше батько Ф’юрі перепросив за інцидент, який трапився. Однак зазначив, що його дії були викликані словами команди Усика на адресу його сина.

— Щиро перепрошую перед усіма причетними. Ось такі ми. Емоції та напруга зашкалюють. Він [представник команди Усика] — був дуже неповажним. Якщо ти наближаєшся у простір до людини, яка б’ється, то за це отримаєш. Що для мене важливо — так це повага до мого сина, а він її не виявляв», — процитував слова Джона Ф’юрі журналіст Майкл Бенсон на своїй сторінці в X.

Батько Ф’юрі наголосив, що представник команди Усика згадав про Майкла.

— Він повинен був за це отримати. Мене не турбує [кровотеча], заради цього ми й живемо та боксуємо. Для мене це звичайна справа, —  додав він Ф’юрі.

 Бій за звання абсолютного чемпіона світу має відбутися 18 травня в Саудівській Аравії. Оскільки бій вже було перенесено двічі, організатори призначили боксерам потенційні штрафи: якщо один з боксерів не зможе побитися 18 травня, то муситиме заплатити 10 мільйонів доларів компенсації.  17 листопада Ф’юрі під час дуелі поглядів провокував Усика, за що той назвав його «балакучою головою».
Джерело