Барселона у божевільному стилі обіграла Тоттенгем

Чемпіони Іспанії у рамках традиційного Кубку Гампера здолала англійську команду.

Барселона здобула перший трофей цього сезону. У матчі символічного Кубку Гампера, який відбувається перед початком сезону, чемпіони Іспанії здолали англійський Тоттенгем.

Каталонці відкрили рахунок вже на перших хвилинах матчу завдяки голу Роберта Левандовскі, однак, «шпори» ще в першому таймі не тільки відігралися, а й вийшли вперед. Дубль оформив Олівер Скіпп.

Рахунок 2:1 тримався майже до кінця основного часу. Утім, коли вже здавалося, що лондонці здобудуть перемогу, Барселона вирвала перемогу. Рахунок зрівняв Ферран Торрес, потім забив Ансу Фаті і крапку поставив Ез Абде. Всі три голи були забиті в останні 10 хвилин матчу.