Байден виділив виробнику мікросхем Entegris $75 мільйонів на розвиток

Американський виробник мікросхем Entegris уклав попередню угоду з адміністрацією президента Байдена про державне фінансування в обсязі до 75 млн доларів нового підприємства в Колорадо-Спрінгс.

Як передає Укрінформ з посиланням на Reuters, про це компанія заявила в середу.

За словами міністра торгівлі США Джини Раймондо, Штати підтримуватимуть компанії, що забезпечуватимуть передове виробництво. На це спрямовано ухвалений раніше закон.

Зазначається, що США прагнуть розширити внутрішнє виробництво мікросхем і залучити капітал, який міг іти на будівництва заводів у Китаї та інших країнах регіону.

Серед переможців державних грантів – південнокорейська Samsung, американська Intel та тайванська TSMC.

За даними Міністерства торгівлі, перший етап проєкту буде спрямований на підтримку виробництва мембран для рідинних фільтрів та контейнерів, винайдених компанією Entegris для захисту напівпровідникових пластин у процесі виробництва. Клієнтами компанії є провідні виробники мікросхем, зокрема Intel, TSMC, Micron і GlobalFoundries.

Другий етап буде спрямований на підтримку виробництва передових рідинних фільтрів, очищувачів і рішень з обробки рідин.

Як повідомлялося, у 2022 році Конгрес схвалив закон про мікросхеми та науку, що має на меті збільшення внутрішнього виробництва напівпровідників, виділивши 52,7 млрд доларів на дослідження та налагодження виробництва. Законодавці також схвалили виділення 75 млрд доларів на відповідні державні позики.

Фото: White House

Джерело