Астрономи зробили неймовірну фотографію Сатурна

Фото: twitter.com/AJamesMcCarthy Сатурн

Сатурн перебуває на найкоротшій цього року відстані від Землі – 8,86 астрономічних одиниць, що становить 1 325,4 млн км.

  Американський астрофотограф Ендрю Маккарті зробив фотографію Сатурна під час його найближчого зближення із Землею. Про це повідомляє BGR.   Зазначається, що фотограф зробив знімок з даху гаража у Південній Каліфорнії після того, як виїхав із власного будинку в Аризоні. Маккарті поділився фотографією у Twitter та Instagram, і вона вже має велику увагу. Це тому, що знімок вражає, на ньому планету і її кільця видно в найдрібніших деталях.   Фотографія Сатурна трохи нечітка, бо її було зроблено не за допомогою телескопа James Webb чи Hubble. Але все ж таки вона чудово демонструє красу планети. Для отримання знімка Маккарті використав дві камери, щоб зробити понад 100 тисяч фотографій. Потім він поєднав зображення, щоб створити єдине фото.   Відомо, що для отримання фотографій, а надто для фіксації простору навколо Сонця, використовують потужну апаратну систему.  

  Раніше повідомлялося, що телескоп Gemini North лабораторії NOIRLab зробив ефектне зображення зіткнення двох галактик.   Телескоп Джемса Вебба зняв дивовижну галактику  

Джерело