Астронавти МКС знайшли помідор, який був загублений у космосі

Фото: NASA Астронавти МКС знайшли помідор, який був загублений у космосі вісім місяців тому

У березні астронавт NASA втратив свою частку врожаю і був звинувачений у тому, що з’їв помідор.

Астронавти Міжнародної космічної станції знайшли залишки крихітного помідора, який їхній колега випадково загубив під час збору врожаю за межами Землі ще в березні. Про це повідомляє Space.com.

«Нашого доброго друга Френка Рубіо, який вже вирушив додому, довгий час звинувачували в тому, що він з’їв помідор. Але ми можемо його виправдати. Ми знайшли помідор», — сказала астронавт NASA Джасмін Могбелі під час прямої трансляції заходу в середу, 6 грудня.

Відомо, що вісім місяців тому кожен астронавт МКС отримав зразки помідорів після збору врожаю 29 березня 2023 року, але один з помідорів Френка Рубіо, упакований в спеціальний пакет, відлетів і загубився.

Вперше астронавт заговорив про зниклий помідор у вересні 2023 року. Тоді він сказав, що шукав помідор кілька годин і був упевнений, що овоч знайдеться, і тоді всі зрозуміють, що він його не з’їв.

Карликовий помідор Red Robin діаметром 2,5 сантиметри був частиною останнього врожаю для експерименту Veg-05, який Рубіо сам вирощував, незважаючи на певні труднощі.

 NASA  

Раніше повідомлялося, що на американському сегменті Міжнародної космічної станції (МКС) стався збій у системі електропостачання. 

Новий апарат NASA зробив перше фото космосу

Джерело