Анонс. У Києві пройде Медичний молитовний сніданок

Християнська медична асоціація України запрошує колег 29 жовтня у київський Жовтневий палац, де відбудеться Медичний молитовний сніданок.

«Наша країна живе в непростий час і нам вкрай необхідна молитва та підтримка один одного. Молитовний сніданок — це не лише про молитву та смаколики, а й про знайомства, спілкування, слова підбадьорення, натхнення та обмін досвідом», — йдеться в анонсі заходу.

Спікери:

  • Рудольф Мигович — голова Християнської медичної асоціації України, випускник Української баптистської теологічної семінарії та Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Проте він знав, що бути лікарем не його покликання. Справа, якою живе наш керівник — медичний менеджмент. Руді — це людина, в якій поєднується неймовірна енергія, глибокий розум, глобальне бачення та величезне серце.

Тема: «Напрямки служіння та досягнення Християнської медичної асоціації України під час війни»

  • Роман Щетінін — практикуючий психолог, координатор наставників в програмі формування характеру «Вертикаль», тренер-консультант в центрі психологічної допомоги «Джерело», волонтер в «AWANA-Ukraine». Досвід роботи більше 10 років, сотні вдячних клієнтів, у 95% випадків зміни відбуваються протягом тижня. Головний принцип терапії — навчає обходитись без психолога.

Тема: «Профілактика посттравматичного стресового розладу або говоримо про війну без травматизації»

  • Андрій Зелінський — священник Української Греко-Католицької Церкви, член чернечого згромадження «Товариство Ісуса», військовий капелан, викладач УКУ та Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ, співзасновник, лектор і член Ініціативної групи та Наглядової ради Української академії лідерства, політолог, публіцист, автор книг, громадський діяч.

Тема: «Таїнство зцілення на згарищах війни.»

  • Романюк Микола — пастор, помічник голови ВСЦ ЄХБ. Вивчав німецьку в Дрогобицькому педагогічному інституті, а богослов’я в Одеському державному університеті. Останні 12 років мешкає в Ірпені, де є викладачем і керівником Інституту підготовки церковних служителів та пастором Ірпінської біблійної церкви ЄХБ. Відчуває своє покликання у тому, щоб пізнаючи Бога особисто, допомагати в цьому іншим.

Тема: «Як берегти серце? Приповістки 4:23»

29 жовтня у Вас буде можливість:

  • побороти виклики під час війни;
  • знайти нові знайомства;
  • приємно поспілкуватися, в колі однодумців;
  • отримати корисні знання про піклування за пацієнтами та своїм емоційним станом;
  • побудови спільних проєктів з різними представниками медичної галузі.

Реєстрація ОБОВ’ЯЗКОВА. Кількість місць обмежена https://forms.gle/rutGRSkixhDxN8Y8A

Наявне укриття для цивільного населення

Джерело