Андрій Бєдняков розкритикував блогерів, які знімають роботу ППО

Фото: instagram.com/biedniakov Бєдняков емоційно розкритикував блогерів

Шоумен гнівно відреагував на те, що деякі українські блогери розміщували в інтернеті відео роботи систем ППО під час російських обстрілів.

Український телеведучий Андрій Бєдняков висловився про публічних осіб, які знімають роботу протиповітряної оборони.

Зокрема, на своїй сторінці в Instagram він заявив, що впродовж двох років великої війни деякі блогери досі не розуміють, що знімати роботу ППО заборонено, адже таким чином вони допомагають ворогу.

«Я ось не розумію: чому ще є амеби, які знімають біля вікон роботу ППО. Ви, блогери, б***ь, продайте ваші телефони і купіть голову! Краще познімайте, як вас будуть годувати у СІЗО років п’ять», — написав він.

Крім того, шоумен закликав українців ретельно перевіряти інформацію і довіряти тільки перевіреним джерелам, оскільки зараз дуже багато російської пропаганди.

«Складно…Самого накрило, чесно…Але не ведіться на російську пропаганду. Вона потужна зараз як ніколи. Не вимикайте голову, дуже вас прошу. Сьогодні для всіх нас ключовий момент — не поплисти головою», — наголосив Андрій Бєдняков.

Раніше повідомлялося, що Андрій Бєдняков емоційно звернувся до соліста російського гурту Звери Романа Білика, який виступив для окупантів на Донбасі.

Андрій Бєдняков поділився першим фото з дев’ятимісячним сином

Джерело