Анатолій Анатоліч розповів, як намагався стати на військовий облік

Фото: anatoliyanatolich/Instagram Анатолій Анатоліч

Також він прокоментував графік роботи військового комісаріату, зазначений у Google, і повідомив, що в Мережі дані вказані некоректно.

Український ведучий, блогер і шоумен Анатолій Анатоліч розповів, як намагався стати на військовий облік. Зірка зізнався, що його оштрафували за відсутність військового квитка. Про це він повідомив в Instagram.

Анатоліч опублікував відео, як ішов до ТЦК і повідомив, що це вже третя спроба стати на військовий облік. Дорогою ведучого зупинили й оштрафували за те, що в нього не було з собою військового квитка. Вартість штрафу склала 1700 грн.

Крім того, ведучий записав відео, в якому прокоментував графік роботи військового комісаріату, зазначений у Google, і повідомив, що в Мережі дані вказані некоректно.

«По-перше, про графіки. Що в Google вказано, що ТЦК працює двічі на тиждень — вівторок і четвер, він неправильний. ТЦК насправді працює з понеділка по п’ятницю. Працює по буднях. По-друге, у мене не виявилося військового квитка. За це штраф 1700 грн, як за серйозне порушення на дорозі. І по-третє, виявилося, що я взагалі в Оболонському ТЦК обліковуюсь. Тому мені потрібно їхати туди і звідти зніматися з обліку», — поділився він.

В результаті у Оболонському ТЦК Анатоліч також не зміг стати на облік.

«Дістався я до Оболоні. Відправили мене поки що: Іди, гуляй, приходьте завтра. Тому завтра триватиме мій квест. Завтра потрібно потрапити на Оболонь, стати в чергу. Причому черги різних кольорів. Мені потрібна синя черга. І потім, можливо, я доберуся до своїх документів на військовий облік. Не так страшно, як здавалося. Але трохи бюрократизм є», — сказав ведучий.

Нагадаємо, раніше Анатолій Анатоліч зізнався, що відчуває провину за те, що не на фронті.

Анатолій Анатоліч висловився про блогерів, які не висвітлюють війну в Україні

Джерело