Анастасія Цимбалару шокувала, як повністю втратила слух

Фото: instagram.com/nastya_tsymbalaru Артистка розповіла про проблеми зі здоров’ям

Зірка поділилася, що проблеми в неї почалися близько місяця тому. Артистка прокинулася і зрозуміла, що взагалі нічого не чує.

Українська акторка Анастасія Цимбалару розповіла про несподівану втрату слуху.

31-річна зірка поділилася, що проблеми зі слухом розпочалися близько місяця тому, коли вона прокинулася і зрозуміла, що нічого не чує. Правим вухом вона могла вловити деякі звуки, а лівим — нічого. Вона не чула розмови навколо себе, ні свого голосу.

«Історія почалася десь місяць тому, коли я просто прокинулася зранку і зрозуміла, що я нічого не чую. В прямому сенсі слова — я просто оглухла. Я абсолютно нічого не чула лівим вухом, з правим — ситуація була трішки краща. Було таке відчуття, ніби я перебуваю під водою. Був високий тиск у вухах, я не могла ідентифікувати, звідки доносяться звуки, я не могла чути, про що зі мною розмовляють люди. Ба більше, коли я намагалася говорити самостійно, я не чула навіть саму себе», — поділилася акторка в Instagram.

Спочатку Анастасія думала, що причина в зміні погоди та перепадах тиску, тому вирушила на роботу. Однак на знімальному майданчику вона не могла виконувати свої обов’язки через втрату слуху. Наступного дня ситуація погіршилася — вона почала чути постійний ультразвук.

Слух не поліпшувався, і Анастасія звернулася до лікарів. Спочатку медики не могли визначити причину і запропонували гормонотерапію, що не влаштовувало акторку. Зрештою з’ясувалося, що в неї гайморит з ускладненнями, який спричинив втрату слуху. Акторка почала лікування та майже його пройшла.

«Нині я майже закінчила своє лікування. Ще є певні проблеми. Я досі погано чую, то я продовжую потрошку налагоджувати стан свого організму. Я дуже сподіваюся, що зовсім скоро я повернуся до свого нормального життя», — додала зірка.

 instagram.com/nastya_tsymbalaru  

Раніше повідомлялося, що Кенсінгтонський палац зафіксував позитивні зміни в боротьбі Кейт Міддлтон з раком.

Цимбалару вперше висловилася про розлучення з чоловіком

Джерело