Американську блогерку засудили за знущання над дітьми

Фото: instagram.abbyfranke_8passengers Сім’я Рубі Франке

За словами прокурора, жінка регулярно відмовляла сину та донці в їжі, воді, ліжках для сну та практично в усіх форматах розваг.

Американську блогерку Рубі Франке, яка була менторкою з виховання дітей, засудили до чотирьох термінів ув’язнення. Причиною стало її знущання над власними дітьми. Про це повідомляє The Guardian.

Відомо, що власниця YouTube-каналу «8 Passengers», яка мала 2,3 мільйона підписників, була заарештована в серпні минулого року в місті Айвінс на півдні штату Юта після того, як її виснажений 12-річний син з відкритими ранами, перев’язаний скотчем, виліз з вікна будинку, щоб попросити їжі і води у сусіда.

Пізніше у такому ж стані знайшли 9-річну дочку Франке.

Після арешту блогерки її старша дочка, 20-річна Шарі Франке, поділилася в Instagram зображенням поліцейських з підписом «Нарешті».

До арешту Франке разом із дітьми проживали у Джоді Гільдебрандт, власниці консультаційного бізнесу із самовдосконалення. Вони разом працювали над створенням відео з порадами щодо виховання дітей і стосунків. До того ж жінка отримала такий самий термін.

Франке та Гільдебрандт визнали себе винними у жорстокому поводженні з дітьми з обтяжувальними обставинами другого ступеня.

Їх засуджено до чотирьох термінів ув’язнення від одного до 15 років. Покарання відбуватимуться послідовно. Скільки часу вони остаточно відбудуть, визначить комісія з питань умовно-дострокового звільнення.

Раніше повідомлялося, що британський блогер Адам Девіс випадково з’їв призову шоколадну цукерку у вигляді великоднього яйця, вартість якої 12 тисяч доларів.

Зірка TikTok втрапила у скандал через похід до супермаркету

Джерело