Американський актор Міша Коллінз приїхав до Києва

Фото: instagram.com/misha Міша Коллінз знову приїхав до Києва

Актор пояснив, що його поїздка мотивована бажанням дослідити регіон та обговорити питання розмінування.

Американський актор Міша Коллінз, який є амбасадором фандрайзингової платформи United24, приїхав до Києва. Про це він повідомив на своїй сторінці в Instagram.

Зірка серіалу Надприродне прибув до столиці потягом вранці 21 травня. Він вже встиг зробити кілька фото на залізничному вокзалі та відвідав центр столиці, де знаходиться згоріла російська техніка.

За словами Коллінза, він любить нашу країну і хоче допомогти їй під час повномасштабної війни. Саме тому актор буде ближче знайомитися з регіоном та привертати увагу до розмінування. Саме в цій сфері він збирає кошти для платформи United24, щоб допомогти Україні.

«Доброго ранку, Україно. Сонце тільки що встало. Я приїхав сюди, до Києва. Я буду знайомитися із регіоном і буду розмовляти про розмінування. А ще я хочу сказати, що люблю Україну і дуже дякую, що я маю можливість повернутися сюди. Для мене це велика честь», — сказав Міша Коллінз у своєму відеозвереннні.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от UNITED24 (@u24.gov.ua)

Раніше повідомлялося, що Міша Коллінз став амбасадором фандрейзингової платформи United24 у напрямі Гуманітарне розмінування.

Міша Коллінз вигадав оригінальний спосіб, як допомогти Україні у відбудові

Джерело