Alyona Alyona зізналась, що у неї погіршився стан здоров’я

Фото: instagram.com/alyona.alyona.official Зірка розповіла про серйозні проблеми зі здоров’ям

За словами зірки, їй стало зле через постійний стрес, операцію, яку перенесла в лютому, та надмірну вагу.

Українська реп-виконавиця Alyona Alyona розповіла шанувальникам, що має проблеми зі здоров’ям. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram.

«З приводу моїх попередніх аналізів. Я здавала багато чого, мені прийшли результати й вони не дуже класні. Мені сильно вилізла резистентність від такого стресового способу життя. А ще у мене дуже сильно почав рости холестерин. У мене ще такого не було. І трішки піднялася сечова кислота. Це мої стандартні проблеми… проблеми людини в тілі», — розказала вона.

Артистка також додала, що тривалий прийом ліків, а саме гормонів, які їй прописали після операції, призводить до тромбозів, тому їй потрібно провести додаткові лабораторні дослідження.

«Ще я йду здавати аналізи на густину крові. Чому? Тому що після операції по-жіночому, яка у мене була в лютому, майже рік тому, я вже дев’ять місяців п’ю жіночі гормони. До того ж сильні. Вони впливають на густину крові й коли довго їх п’єш, треба запобігати утворенню тромбів. Тому я йду здавати кров на густину», — додала співачка.

 instagram.com/alyona.alyona.official  

Раніше повідомлялося, що Alyona Alyona, справжнє ім’я якої Олена Савраненко, повідомила, що візьме творчу паузу на три місяці.

Тяжкохворий Богдан Шелудяк розповів про своє самопочуття

Джерело