Алієв поставив під сумнів патріотизм Андрія Шевченка

Фото: instagram.com/aliev_sasha88 Олександр Алієв

Колишній гравець київського Динамо розкритикував легендарного у минулому футболіста, а нині президента УАФ.

Олександр Алієв не вважає Андрія Шевченка патріотом України. Про це колишній півзахисник Динамо і збірної заявив каналу BurBuzz.

Футболісту не сподобалось, що легендарний у минулому форвард Динамо і Мілана так і не завітав до України у перші дні повномасштабного вторгнення.

Окрім того, не подобається Алієву і діяльність Шевченка на посаді президента УАФ.

«Я хотів побачити його на матчі Шахтар — Ворскла, коли нагородження було. У нас президент федерації, бачиш, не присутній на нагородженнях. Зайнятий? А, ну так… Щось я ніколи не пам’ятаю, щоб коли президентом федерації був Григорій Михайлович Суркіс… На кожному, не має значення, Динамо грало чи Шахтар… Всі президенти були, а у нас зараз по-іншому все.

Коли почалася повномасштабна війна — я 4 місяці взагалі не чув Шевченка. Не чув, не бачив. А 4 місяці пройшло – він почав приїжджати в Україну, коли в Києві вже не було відморозків цих російських. От і все, це про що говорить? Зате ми патріоти. Патріот – який бере автомат і йде на поле бою, а оце бити себе в груди… Молодець, збираєш гроші для хлопців, клас.

Що там, United25? Чи що там, 24? Я не знаю, що це таке. Збирай, ну де ти був перші 4 місяці? Коли тут все гриміло.

– З іншого боку, Шевченко може бути корисний державі більше, ніж сидіти десь в окопі з автоматом. Представляти інтереси країни десь за кордоном.

– Я не кажу йому… Почекай. Перші 4 місяці він же нічого не представляв.

– Ходив же на телебачення.

– На які? Я кажу, перші 4 місяці. У нас повномасштабна війна почалася по всій Україні. В Києві були дуже.. Ви самі бачили, що відбувалося. Зараз так, від Києва відійшли. Слава богу, але хотілося б, щоб зі всієї країни. Де була ця людина? Думаю, є питання в Роми Зозулі, який допомагає до сьогодні. Він з 2014-го допомагає хлопцям.

– А чи є в тебе якийсь особистий конфлікт з Шевченком?

– Ні, взагалі. Я просто люблю справедливість. І все. Якщо це зелене, значить це зелене. Якщо це біле, значить це біле. А ходити там сльози лити… Ви самі розумієте, про кого я і що кажу», — сказав Алієв.

Нагадаємо, раніше українська команда створена Андрієм Шевченком розгромно програла у медіалізі Жерара Піке.

 

Джерело