Акторка Ребел Вілсон зізналася, що допомогло їй скинути 36 кілограм

Фото: instagram.com/rebelwilson Ребел Вілсон

Акторка почала худнути у 2020 році, назвавши його «роком здоров’я». Однак мова йшла не лише про спорт.

Австралійська акторка Ребел Вілсон зізналася, що своїм неймовірним схудненням вона завдячує не лише фізичним вправам та дієті, а й препарату від діабету другого типу Ozempic. Про це повідомляє The Sunday Times.

«У когось на кшталт мене може бути безмежний апетит до солодкого, тому я думала, що ці препарати можуть бути корисними. У принципі, ніхто, крім моєї мами, не хотів, щоб я худла. Люди думали, що я втрачу місце у своїй кар’єрі, граючи товстого смішного персонажа, і вони хотіли, щоб я продовжувала це робити», — зазначила зірка.

Втім, у неї діагностували синдром полікістозних яєчників, який впливає на фертильність. Лікар акторки з ЕКЗ у 2019 році настійно порадив їй позбутися зайвої ваги. Загалом Вілсон втратила 36 кілограмів.

Наразі акторка більше не вживає ін’єкційних препаратів. Водночас Вілсон зізналася, що за останні місяці набрала близько 9 кілограмів через стрес і порушення харчової поведінки. Однак артистка порадила не сліпо слідувати нав’язаним жінкам стереотипам.

«Я знаю, що у мене складні стосунки з їжею, я часто харчуюся емоційно. Але я твердо переконана, що молоді жінки не повинні зациклюватися на тому, щоб виглядати, як моделі Victoria’s Secret — вони повинні просто бути схожими на самих себе. Я задоволена своєю фігурою, оскільки я, як і раніше, пишна, але при цьому підтягнута», — повідомила зірка.

Раніше повідомлялося, що Ребел Вілсон зізналася, що втратила цноту у віці 35 років. 

Акторка Ребел Вілсон поскаржилася, що знову набрала зайву вагу

Джерело