Акторка Міла Йовович показала архівні кадри з сім’єю

Фото: instagram.com/millajovovich Міла Йовович показала фото з чоловіком і доньками

Зірка святкує річницю весілля. 22 серпня виповнилося 14 років, як акторка разом зі своїм обранцем живе в офіційному шлюбі.

Американська акторка Міла Йовович розмістила у Instagram рідкісні сімейні знімки та розповіла про свято в її родині.

За її словами, вони з коханим, британським режисером Полом Андерсоном, святкують річницю весілля. Тож, з нагоди свята зірка Голлівуду присвятила коханому допис в якому подякувала за сім’ю та додала, що на них чекає чимало років щасливого подружнього життя.

«Вітаю зі святом мого неймовірного чоловіка! Ти робиш все найкраще, ти знімаєш мою тривогу, ти завжди поруч зі мною та нашими дівчатами. Ти найгарніший і найсексуальніший чоловік у світі! Я дуже люблю тебе, Поле! Попереду ще багато прекрасних і захопливих років разом», — написала вона.

Що стосується знімків, то на них можна побачити чоловіка знаменитості, який тримає на руках молодшу дочку, на другому зіркове подружжя посміхається на камеру, а на третьому ж можна побачити всю родину.

Варто зауважити, що Андерсон — третій чоловік Йовович. Вони одружилися у серпні 2009 року. Пара виховує трьох доньок: Еву Габо (2007), Дашіел (2015) та Ошун (2020).

Раніше повідомлялося, що Володимир Дантес поділився спогадами про відпочинок у Криму.

Мілла Йовович поголила голову

Джерело