Актора Джеймі Фокса звинуватили у секс-домаганнях

Фото: instagram.com/iamjamiefoxx Джеймі Фокс

Ні зірка фільму Джанґо вільний, ні його представники поки ніяк не відреагували на ці звинувачення.

Відомого американського актора Джеймі Фокса звинуватили у зґвалтуванні, яке, за словами жертви, сталося вісім років тому. Про це повідомляє ВВС.

Обвинувачувана вже подала позов до суду. За її словами, інцидент стався 26 серпня 2015 року в одному з нью-йоркських ресторанів після того, як жінка попросила актора сфотографуватися з нею. Знаменитість не відмовив їй, але через деякий час почав її обмацувати.

Він, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння повів її до відокремленої частини ресторану, торкнувся її грудей і засунув руки в спідню білизну без її згоди. Порятунком для жінки стала її подруга, яка шукала обвинувачку. Фокс нібито злякався і припинив чіпати жінку.

У позові додається, що в результаті «огидних дій» жінка «зазнала і продовжує страждати від сильного емоційного стресу і тривоги, приниження, збентеження, посттравматичного стресового розладу та інших фізичних і емоційних збитків».

Крім того, вона вимагає відшкодування збитків від власника ресторану, включаючи компенсацію та штрафні санкції.

Раніше повідомлялося, що композитора Денні Ельфмана, який створив музики до серіалу Уенсдей, звинуватили у сексуальному насильстві.

Колишнього чоловіка Кеті Перрі звинуватили у сексуальних домаганнях

Джерело