Актор Віталій Салій розлучився з дружиною після 10 років шлюбу

Фото: instagram.com/rjevskay_ Віталій Салій із колишньою дружиною та сином

Знаменитість не повідомив, що стало причиною розлучення, але, швидше за все, пара розлучилася без скандалу.

Актор Віталій Салій, який зіграв у фільмі Я працюю на цвинтарі, розлучився з дружиною-росіянкою Ганною Ареф’євою після 10 років шлюбу. Про це він повідомив на своїй сторінці в Instagram.

Зокрема, він опублікував фото, на якому колишнє подружжя з сином стоять спиною до камери. Він не став вдаватися в подробиці про те, що стало причиною розлучення.

«Історія нашої пари скінчилася. Дякую тобі за все неймовірне, справжнє і прекрасне, що було. Та наші шляхи все одно завжди перетинатимуться в один — шлях нашого сина Данила! Тож, крокуємо далі!» — написав артист.

Ганна також прокоментувала розлучення. Вона подякувала колишньому за роки, прожиті разом, і зазначила, що завжди буде згадувати його з теплотою.

«Я пишаюся нами, нашим шляхом, нашим сином, нашою любов’ю! Я завжди буду любити тебе і наші десять років…Наша історія велика! Ми ще багатьом допоможемо, розповімо про неї. Я кажу з великою вдячністю і з легким серцем, що ми з тобою назавжди рідні. Як у чоловіка, так і жінки, у нас попереду різні шляхи, і це прекрасно!» — прокоментувала Ганна.

Раніше повідомлялося, що зірка серіалу Гра престолів Софі Тернер дала рідкісний коментар щодо свого розлучення з музикантом Джо Джонасом.

Стало відомо, хто став ініціатором розлучення Лопес і Аффлека

Джерело