Актор Олексій Тритенко відповів на хейт щодо носіння військової форми

Фото: instagram.com/alexey_tritenko Актор показав наказ, що засвідчує, що він є військовослужбовцем

Артист відреагував на хейт у Мережі після своєї появи у військовій формі на кінофестивалі Ukrainian National Film Festival Cinema for Victory.

Відомий український актор Олексій Тритенко оголосив, що вступив до лав Збройних сил. Про це він написав на своїй сторінці в Instagram.

Зокрема, актор зазначив, що став солдатом на початку повномасштабної війни, але не розголошував цього публічно. Зараз він вирішив привідкрити завісу, бо почав отримувати багато повідомлень про те, чому носить військову форму.

«Помітив, що останнім часом відновилася хвороблива увага до того, що я ношу військову форму і маю нахабність з’являтись у ній на деяких світлинах. Що ж, доводжу до вашого відома: військову форму я вдягнув з початком повномасштабного вторгнення», — зазначив актор.

Олексій Тритенко продемонстрував відповідний наказ, який засвідчує, що він є військовослужбовцем. Актор також розсекретив своє військове звання. Актор служить на фронті у званні молодшого сержанта.

«Додаю наказ про моє залучення до лав ЗСУ (звісно, це узгоджено із командуванням). Відтоді з честю ношу однострій та є чинним військовослужбовцем Збройних сил України», — підсумував він.

 instagram.com/alexey_tritenko  

Раніше повідомлялося, що Віталій Козловський, який з червня минулого року захищає Україну від окупантів, поділився підбіркою кадрів зі своєї служби.

Актор Олексій Тритенко отримав почесну відзнаку за службу

Джерело