Актор Джон Джей Йорк бореться з двома типами раку

Фото: twitter.com/JohnJYork Онкологію в актора діагностували в грудні минулого року

Знаменитість починає процес трансплантації стовбурових клітин крові для боротьби з раком.

Зірка серіалу Головний госпіталь Джон Джей Йорк розпочав процес трансплантації стовбурових клітин крові. Про це повідомляє People.

у вересні актор повідомив, що в грудні минулого року йому діагностували дві форми раку — мієлодиспластичний синдром і множинну тліючу мієлому — обидві з яких є захворюваннями крові та кісткового мозку. Тому пошук донора став першочерговим завданням.

«Перший тиждень — це восьмиденний процес важкої хіміотерапії, під час якого я, ймовірно, втрачу волосся, і це нормально. Я можу померти. Я маю на увазі, можливо, не від хіміотерапії, а коли почнеться трансплантація. Отже, після восьми днів різноманітних хіміотерапевтичних процедур, які вони проводять, вони фактично стирають з мого тіла те, з чим я жив, з погляду моєї крові, ДНК і всього цього протягом усього мого життя. Вони все вичистять, а потім вставлять мені щось нове від донора. І це буду новий я», — говорив він.

Після того, як він отримає трансплантат стовбурових клітин крові, він пройде через «100-денний процес», в ході якого він повинен щодня відвідувати лікарню протягом 100 днів для проходження тестів.

«Я б сказав, що перші 20 днів — вирішальні. Я думаю, що з першого дня трансплантації, через 14-20 днів, за допомогою щоденних тестів вони зможуть сказати, як я отримую і приймаю стовбурові клітини», — уточнив актор.

Раніше повідомлялося, що актор Дольф Лундгрен розповів, що дивиться в майбутнє, незважаючи на боротьбу з раком, що триває.

У Карли Бруні діагностували рак грудей

Джерело