70% Херсону залишилося без світла внаслідок російських обстрілів — Події

70% Херсону залишилося без світла внаслідок російських обстрілів - Події

Фото: t.me/olexandrprokudin

Більшість мешканців Херсону залишилася без світла внаслідок останніх російських обстрілів міста. Про це вранці 27 грудня повідомив голова Херсонської обласної державної адміністрації Олександр Прокудін.

— Через вчорашні російські обстріли сильно постраждала енергетична інфраструктура Херсона. Без електропостачання залишаються 70% абонентів. Енергетики вже працюють. Зараз визначають ступінь пошкодження, після – негайно стають до аварійно-відновлювальних робіт, — написав він у фейсбуці.

За словами Прокудіна, назвати терміни завершення аварійно-відновлювальних робіт складно. Укренерго повідомило, що в Херсоні через пошкодження в мережах обленерго знеструмлено понад 90 тисяч споживачів. Також є відключення в Херсонській області. Міністерство енергетики уточнило, що знеструмилось дві повітряні лінії 35 кВ у Херсоні, що ускладнило роботу ТЕЦ. Енергетики працюють над тим, аби не було перебоїв з теплопостачанням.

Близько 18:10 26 грудня унаслідок обстрілу херсонського вокзалу загинув 29-річний лейтенант поліції з Кіровоградщини Ігор Місюня. Ще двоє поліцейських — в лікарні з осколковими пораненнями. Загалом під час обстрілу близько 140 пасажирів чекали відправлення евакуаційного потягу до Києва. Двоє цивільних отримали уламкові поранення.

Джерело